Fyzika IV 1.díl

Fyzika IV 1.díl

Fyzika IV 1.díl

Renata Holubová, Lukáš Richterek, Roman Kubínek
115 Kč
106 Kč Ušetříte -9 Kč
Katalogové číslo: 9788072303557
Žánr: Jiné předměty
Typ vazby: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 80 stran
Skladem
Anotace:

Učebnice se skládá ze dvou částí, z nichž první zpracovává téma elektrické jevy a druhá se zabývá elektromagnetickými jevy. Vysvětluje žákům přehledně a stručně základní principy fungování světa kolem nás. Zaměřuje se na objevování podstaty fyzikálních jevů, na jejich pochopení a aplikaci v běžném životě. Živé a nenásilné vpravení do světa přírodních jevů v širokých souvislostech opět zprostředkovávají netradiční kapitoly Fyzika a technika a Příroda kolem nás. Výkladový text doplňují názorné pokusy, početní úlohy a náměty na projekty. Učebnice je opatřena bohatým obrazovým doprovodem včetně osvěžujících ilustrací Pavla Kantorka a Tomáše Kopřivy.

Učebnice odpovídá RVP ZV. Vyšla v žákovské a učitelské verzi – učitelská verze s komentářem obsahuje navíc odpovědi na otázky, metodické poznámky, vysvětlivky, odkazy na mezipředmětové a meziročníkové vztahy a na zajímavé webové aplikace.

Tematické sešitové zpracování celé řady zajišťuje komplexní pohled na učivo a umožňuje naprostou svobodu při tvorbě ŠVP. 

Podobné tituly

Naši zákazníci také hledají tyto knížky.