Ikabog

Ikabog

Ikabog

Joanne K. Rowlingová
305 Kč
349 Kč Ušetříte 44 Kč
Katalogové číslo: 9788000060217
Žánr: Školáci do 9 let
Typ vazby: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 256 stran
Skladem
Anotace:

Napínavý pohádkový příběh plný naděje, který ilustrovalo 34 českých dětí.

Království jménem Přehršlánie bývalo nejšťastnější na světě. Oplývalo spoustou zlata, zdejší král měl nejkrásnější knír ze všech a po místních dobrotách lidé tančili blahem. Jen v mlžném Mokřadu na severu žil podle legendy strašlivý Ikabog. Všichni věděli, že jsou to povídačky, ale ty někdy začnou žít vlastním životem. Co když se taková legenda rozhodne srazit království na kolena a unést dvě děti ve víru dobrodružství, o které ani za mák nestály?

Ikabog je původní pohádka, kterou J. K. Rowlingová napsala před více než deseti lety a četla ji před spaním svým dvěma menším dětem. Přestože se jí samotné příběh moc líbil, časem se smířila s tím, že jej budou znát jen její děti. K vydání oblíbeného rodinného příběhu se rozhodla právě teď, aby pobavila děti, rodiče a opatrovníky uvězněné doma během pandemie Covid-19.

Příběh je zamýšlen k předčítání, je zasazen do vymyšleného království a jde o samostatný text, který nijak nesouvisí s jinými knihami autorky, přestože obsahuje témata, kterým se J. K. Rowlingová často věnuje.

 

Podobné tituly

Naši zákazníci také hledají tyto knížky.