Z důvodu onemocnění Covid-19 se budou vaše objednávky odesílat v březnu 2021. Děkujeme za pochopení.

O původu člověka

O původu člověka

O původu člověka

Laura C. Holloway, Mohini M. Chatterji
209 Kč
248 Kč Ušetříte 39 Kč
Katalogové číslo: 9788081005800
Žánr: Všeobecné a ostatní
Typ vazby: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 176 stran
Skladem
Anotace:

Co je vlastně člověk z ezoterického hlediska? Jak si vědomí začalo vytvářet hmotná těla?

Autoři – teosofové, žáci Heleny Blavatské, vysvětlují, jak došlo ke stvoření člověka a jak probíhala jeho evoluce. Předkládají fascinující fakta o tom, odkud lidé pocházejí, jak se duchovně vyvíjejí a kam směřují. Tyto informace pocházejí od okultních zasvěcenců a starých indických mistrů.

Dočtete se zde, jak se postupně utvářelo naše tělo a jeho pět smyslů, jak vznikla nutnost přijímat potravu i jak došlo k rozdělení člověka na dvě pohlaví, ale také jak se měnila a proč se objevila nevyhnutelnost smrti. A jak začal člověk mluvit, jak se rozvíjel jazyk? A co náboženství? Jak po nabytí hmotných těl lidé vnímali a komunikovali s bohy a duchovními bytostmi? Vždyť jakmile se zhmotnění člověka začalo prohlubovat, přestal vnímat božství v sobě... Zato se začala projevovat a rozvíjet lidská vůle a ego. Pozornost se věnuje i jiným bytostem, které žijí spolu s námi na této planetě: zvířatům i tzv. elementálům – neviditelným přírodním duchům. Probírá se i bájná Atlantida a Atlanťané a v tomto kontextu různé lidské rasy (jež se zde chápou v jiném než dnešním smyslu), které vznikaly v rámci duchovní evoluce lidstva..

Závěrečná kapitola popisuje duchovní hierarchii člověka, tedy různé stupně duchovního poznání, zasvěcení a okultních schopností.

Podobné tituly

Naši zákazníci také hledají tyto knížky.