Přírodopis 8 s nadhledem pracovní sešit

Přírodopis 8 s nadhledem pracovní sešit

Přírodopis 8 s nadhledem pracovní sešit

99 Kč
89 Kč Ušetříte -10 Kč
Katalogové číslo: 9788074894824
Žánr: Jiné předměty
Typ vazby: Brožovaná bez přebalu lesklá
Skladem
Anotace:

Hybridní barevný pracovní sešit, který se skvěle hodí ke všem učebnicím přírodopisu pro 8. ročník ZŠ a VG. Díky unikátnímu propojení s online procvičováním a testování získáváte rozšiřující digitální obsah s okamžitou zpětnou vazbu.

Pracovní sešit pro 8. ročník základní školy se zabývá poznatky o savcích, včetně toho nejvyspělejšího – člověka. Obsahuje kapitoly jako Savci, Etologie, Biologie člověka, Genetika, Zdraví a nakonec se věnuje velice důležitou praktickou částí, a to poskytováním první pomoci za různých běžných situacích.

Unikátní propojení sešitů na online procvičování a testování nabízí žákům okamžitou zpětnou vazbu. Díky jedinečnému kódu si mohou vypracovávat ke každému tématu ze sešitu další zábavná online cvičení a souhrnné testy. Při jejich řešení okamžitě žáci zjistí, co si musí ještě zopakovat a co je pro ně již hračka!

Ke každému většímu bloku učiva je zařazen souhrnný test.

Nově je pracovní sešit obohacen o jedinečné 3D modely.

Přehled učiva z tohoto pracovního sešitu je k dispozici zdarma na portálu Škola s nadhledem www.skolasnadhledem.cz, kde jsou žákovi zdarma k dispozici také další interaktivní úkoly.

Řešení pracovního sešitu bude dostupné v září pro učitele na portálu FRED v sekci Materiály ke stažení.