Zeměpis 9 s nadhledem pracovní sešit

Zeměpis 9 s nadhledem pracovní sešit

Zeměpis 9 s nadhledem pracovní sešit

99 Kč
89 Kč Ušetříte -10 Kč
Katalogové číslo: 9788074894879
Žánr: Jiné předměty
Typ vazby: Brožovaná bez přebalu lesklá
Skladem
Anotace:

Univerzální pracovní sešit pro výuku zeměpisu v 9. ročníku základní školy a odpovídajícímu ročníku víceletých gymnázií. Není vázán na konkrétní učebnici. Obsahuje různě obtížné úkoly, test ke každému většímu tematickému celku a možnost sebehodnocení. Další interaktivní úkoly jsou k dispozici ZDARMA na portálu Škola s nadhledem www.skolasnadhledem.cz.

Pracovní sešit pro 9. ročník pokračuje v poznávání světa kolem nás, tentokrát však věnuje svoji pozornost na mnoha úrovních propojenému – globalizovanému – světu. Prověřuje, co všechno o globalizaci a jejích pozitivech i negativech žáci již vědí a pomáhá jejich vědomosti rozvinout. Žáci mohou například luštit křížovky a rébusy, tvořit popisky k obrázkům, rozhodovat o správnosti různých tvrzení, opravovat chyby v textech, doplňovat chybějící informace nebo se učit formulovat argumenty pro obhájení vlastního názoru.

Unikátní propojení sešitů na online procvičování a testování nabízí žákům okamžitou zpětnou vazbu. Díky jedinečnému kódu si mohou vypracovávat ke každému tématu ze sešitu další zábavná online cvičení a souhrnné testy. Při jejich řešení okamžitě žáci zjistí, co si musí ještě zopakovat a co je pro ně již hračka! Vyzkoušejte zcela zdarma na portálu www.skolasnadhledem.cz!

Ke každému většímu bloku učiva je zařazen souhrnný test.

Řešení pracovního sešitu bude dostupné v září pro učitele na portálu FRED v sekci Materiály ke stažení.

Podobné tituly

Naši zákazníci také hledají tyto knížky.