Vážení zakazníci s platností od 16.3. byla dočasně zrušena možnost osobního odběru. Zároveň upozorňujeme, že služba Zásilkovny funguje v omezeném režimu. Je třeba si předem ověřit, zda je vámi požadované výdejní místo otevřené. V neposlední řadě upozorňujeme, že všechny pobočky zásilkovny přestaly přijímat platby v hotovosti!

Autorské čtení z knihy Tvůrce osudu

Autorské čtení z knihy Tvůrce osudu

KNIHY FENIX pořádají v rámci Vánočního knižního veletrhu v Lysé nad Labem autorské čtení české spisovatelky Alice Shy z jejího nového fantasy románu Tvůrce osudu. Akce se koná v sobotu 7. 12. od 11:30 na výstavišti v Lysé nad Labem. Všichni milovníci fantasy literatury jsou srdečně zváni. Těšit se můžete i na autogramiádu.

V sobotu 7. 12. se od 11:30 uskuteční představení nového fantasy románu Tvůrce osudu mladé nadějné české autorky Alice Shy. Součástí programu, který bude probíhat na Vánočním knižním veletrhu v Lysé nad Labem, je taktéž autorské čtení a autogramiáda. Přijďte podpořit novu knihu určenou všem milovníkům temných příběhů plných nečekaných zvratů, zrady, posedlosti, bezmoci, ale i naděje na nové lepší zítřky, na nový osud. Setkat se budete moci nejen s Alicí Shy, ale také s nakladatelským týmem KNIHY FENIX.

 

Kniha bude k zakoupení na stánku nakladatelství KNIHY FENIX za akční cenu.

Těšíme se na vás!

 

Čas a místo konání akce:

Sobota 7. 12., 11:30

Vstup ZDARMA

Adresa

Masarykova 1727

Lysá nad Labem

289 22

 

Kdo je Alice Shy?

Alice Shy, vlastním jménem Alice Šajtarová, pochází z malého moravského městečka Příbor, rodiště slavného Sigmunda Freuda. Možná za to mohl právě duch tohoto světoznámého zakladatele psychoanalýzy, jenž se ukrývá ve starobylých příborských zákoutích, že Alice už od malička ráda vymýšlela a psala příběhy, které se zabývaly temnými zákoutími lidských myslí. Absolventka bývalé Literární akademie Josefa Škvoreckého má ve svém šuplíku ukryto ještě mnoho dalších knih i nápadů. Tvůrce osudu je její prozaickou prvotinou a zároveň prvním dílem dráždivé fantasy ságy.

Další informace na webových stránkách Vánočního knižního veletrhu v Lysé nad Labem nebo na Facebooku