Halloweenská doprava zdarma!

Halloweenská doprava zdarma!

KNIHY FENIX slaví Halloween, a proto všem knižním nadšencům na svátek strašidel a čarodějnic přinášejí jedinečnou akci! Do 31. 10. můžete nakupovat knížky s dopravou zcela zdarma!  

Ať už slavíte strašidelný Halloween, nebo dáváte přednost poklidným Dušičkám, KNIHY FENIX se vám rozhodly zpříjemnit podzimní sváteční čas dopravou zdarma. Využijte tedy naši speciální nabídku a do 31. 10. objednávejte své oblíbené tituly s bezplatnou dopravou!

Pořiďte si například mysteriózní thriller Testamet, který je nyní navíc ve speciální akci týdne za bezkonkurenční cenu. Pospěšte si, čas běží! Pokud byste však rádi klidnější četbu na odreagování nebo zamyšlení, sáhněte po Malé knize života Chalíla Džibrána. Poetický jazyk světoznámého básníka Chalíla Džibrána vás doprovodí do říše fantazie. Branami fantazie můžete také projít díky knize Smaragdové srdce, s níž prožijete nejedno dobrodružství, ať už na moři, nebo na souši. A pokud si chcete zpříjenit chladné podzimní počasí, připravte si pro své přátele nebo rodinu lahodné kořeněné tacos z naší skvělé kuchařky Tacos miluje každý. Vynikající mexická kuchyně vás spolehlivě zahřeje. Na halloweenské párty můžete oslnit znalostmi načerpanými z vtipných, ale i poučných příruček Vše, co by měl vědět každý milovník piva nebo Vše, co by měl vědět každý milovník vína, v níž navíc naleznete inspiraci na parádní vinné koktejly, které jsou přímo stvořené, aby prozářily temné podzimní večery!

Neváhejte tedy a využijte halloweenskou dopravu zdarma. Jen do 31. 10.!

KNIHY FENIX vám přejí příjemné podzimní svátky! 

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.