Jak by jednou mohl vypadat svět? To se dozvíte v novince Poslední civilizace

Jak by jednou mohl vypadat svět? To se dozvíte v novince Poslední civilizace

Zajímáte se o budoucnost světa? Sáhněte po nové knize Poslední civilizace známého amerického autora fantasy a sci-fi románů Sama J. Millera a zjistěte, co všechno by lidé byli schopní udělat pro přežití.

Oceňovaný autor fantasy a sci-fi Sam J. Miller českým čtenářům přináší svůj nový román Poslední civilizace, který se odehrává ve světě poznamenaném ničivými klimatickými válkami. Většina obyvatel žije v uměle vybudovaném městě plovoucím v moři za arktickým kruhem. Tento jedinečný počin vědy, mechanického a sociálního inženýrství by na první pohled mohl vypadat jako skvělé místo k životu: minimální byrokracie, svobodný tisk, naprostá demokracie, zkrátka dokonalé mechanické město řízené softwarem. Jak se však dá tušit, realita není ani zdánlivě tak růžová, jak se zdá. Město je prolezlé korupcí a zločinem, rozdělené na bohaté a chudé, vlivné a bezmocné. Navíc se ulicemi neslyšně plíží nebezpečná nemoc, na kterou zatím nikdo nenašel lék. Vše se však začne měnit ve chvíli, kdy do města připluje neznámá žena v doprovodu kosatky a ledního medvěda.

Jaké šokující skutečnosti se začnou odkrývat? Co způsobuje záhadnou nemoc, která sužuje obyvatelstvo? A kdo je ona neznámá žena, jež nejspíše dokáže komunikovat se zvířaty?

Přečtěte si pozoruhodně palčivý román Poslední civilizace a nalezněte odpovědi. Zjistěte, zdali je možné město zachránit před tím, než se zhroutí pod tíhou vlastní zkaženosti, korupce a organizovaného zločinu, a poznejte sílu lidských pout.

V našem e-shopu nyní za zaváděcí cenu!