KNIHY FENIX spouští nový e-shop!

KNIHY FENIX spouští nový e-shop!

KNIHY FENIX, značka malého rodinného nakladatelství, právě spouští nový e-shop. K dostání jsou nejen novinky KNIH FENIX, ale také široká škála literatury z produkce dalších nakladatelství (například knížky z edic nakladatelského domu Knihy Dobrovský). Nechte se zlákat skvělými knihami i jedinečnými cenami!

Jako správní milovníci literatury jsme se rozhodli spustit vlastní e-shop, abychom všem knihomolům a lidem, kteří si rádi vychutnají skvělou knížku, vydláždili přímou online cestu ke skvělé světové i české literaturě.

V naší nabídce naleznete velké nejnovějších množství mezinárodních bestsellerů, populární literatury, thrillerů i knížek pro děti. Nechybí ani oblíbené fantasy a sci-fi. Přečíst si můžete jak překladovou literaturu, tak knihy českých autorů, ať již zavedených spisovatelů, či mladých nadějných talentů. K dostání je samozřejmě také klasika.

Na stránkách našeho e-shopu naleznete kromě knih z naší vlastní produkce KNIHY FENIX také knihy z nakladatelství Knihy Dobrovský a dalších velkých nakladatelských domů. Svou nabídku budeme postupně rozšiřovat o vlastní nové tituly i knížky jiných nakladatelství, abychom tak čtenářům nabídli co nejvíce rozličné literatury. 

Co byste neměli minout?

Zavítejte tedy do našeho e-shopu a sáhněte například po jedinečném psychologickém dramatu Jany Vagner. Kniha Spoluviníci této uznávané ruské spisovatelky s českými kořeny vás dozajista nadchne. Chcete vědět, jak by jednou mohl vypadat svět po klimatických válkách? Přečtěte si postapokalyptický román Sama J. Millera Poslední civilizace. Dáváte přednost domácí produkci a rádi byste si přečetli originální fantasy? Pak nesmíte přehlédnout knihu mladé české autorky Alice Shy Tvůrce osudu.

To vše a ještě mnohem více skvělého čtení na vás čeká na těchto stránkách. A samozřejmě za super ceny!  

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.