Magická novinka: Skleněné město

Magická novinka: Skleněné město

Do knihkupectví míří říjnová novinka Skleněné město – městské fantasy plné napětí. Přečtěte si nejnovější dílo známého britského autora fantasy románů, hororů a thrillerů Stevena Savila!

Oceňovaný britský spisovatel Steven Savile, autor nejen fantasy literatury, hororů a thrillerů, ale také knižních sérií a scénářů k populárním televizním seriálům, jako jsou například Pán časuTorchwoodHvězdná brána nebo Sherlock Holmes, přichází k českým čtenářům s novinou Skleněné město.

Ponořte se do tajemného města skrytého uprostřed Londýna a odhalte děsivá tajemství, která se v něm nachází. Fantasy román Skleněné město pojednává o tom, jak lehce se z lásky stane posedlost a jak může touha odhalit dávnou rodinnou historii vyústit v tragédii. Přečtěte si příběh dvou bratrů Izajáše a Setha, jejichž dávná posedlost láskou ke krásné herečce Eleanor Rainesové, ovlivní život mladého Joshe Rainese. Pomozte Joshovi odhalit, kam zmizela osudová žena obou bratrů a jaké hrůzy se doopravdy skrývají v záhadném Skleněném městě. Vstupte společně s Joshem do světa magie a děsivých přízraků ze stříbrného plátna, do království šalby, klamu a dávných gangsterů, kteří ovládají nejen podsvětí Londýna, ale taktéž poroučí strašlivým magickým stvořením. Vstupte do Skleněného města a pomozte Joshovi překonat strach.

Přečtěte si městské fantasy Skleněné město a pusťte se do boje s přízraky!

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.