Novinka pro milovníky fantasy: Smaragdové srdce

Novinka pro milovníky fantasy: Smaragdové srdce

KNIHY FENIX přinášejí jedinečnou novinku Smaragdové srdce z pera známé autorky beletrie pro mladé dospělé Lauren deStefano. Vydejte se do světa fantazie a pomozte hlavní hrdince Will překonat všechna nebezpečí, která jí osud přichystal.

Na pulty knihkupectví právě vstupuje první díl dvoudílné fantasy série bestsellerové autorky Lauren deStefano, která je známá svou trilogií Zahrada nesmrtelnosti. Americká spisovatelka čtenářům přináší svůj nejnovější fantasy román Smaragdové srdce, v němž všechny milovníky fantasy literatury zavede do Arrodu, nejbohatšího království na světě, a seznámí je s královskou rodinou.

Seznamte se s Willhelminou, dcerou arrodského krále, který touží ovládnout celý svět, a prožijte s ní všechny těžkosti, jež musí jako utajovaný královský potomek snášet. Vydejte se spolu s ní do ulic Arrodu, prozkoumejte přístav a odhalte podivnou schopnost, kterou Will vládne. Staňte se svědky toho, co všechno se může stát, když Will začne se svou schopností experimentovat, a jaké tragické následky to může mít. Najde Will řešení na všechny své problémy a na jakou stranu se přikloní v hrozící válce, která by mohla zničit svět? Začtěte se do novinky Smaragdové srdce a zjistěte víc!

Fantasy román Smaragdové srce pojednává o lásce, ztrátě, ničivé síle i osobním odhodlání. Prožijte nebezpečná dobrodružství, vydejte se na cestu za hledáním pravdy a odhalte komplikované vztahy mezi hlavními hrdiny.

Na našem e-shopu za jedinečnou cenu!

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.