Novinka pro všechny pivaře: Vše, co by měl vědět každý milovník piva

Novinka pro všechny pivaře: Vše, co by měl vědět každý milovník piva

Zbožňujete pivo a nedáte na tento skvělý nápoj dopustit? Pak byste rozhodně neměli minout jedinečnou příručku pro všechny pivní snoby Vše, co by měl vědět každý milovník piva, která vychází 14. října.

Považujete se za pivního znalce či byste se jím chtěli stát? Rádi si vychutnáte jedno parádně vychlazené doma u televize, s přáteli v hospůdce nebo během grilovačky na zahradě? Pořiďte si příručku Vše, co by měl vědět každý milovník piva a přečtěte si o svém oblíbeném pití mnoho zajímavých, humorných, ale i poučných informací. Tato skvělá příručka vám poskytne návod, jak se vyznat v různých druzích piva, jak pivo zkombinovat s jídlem nebo jak pivo degustovat. Dočíst se můžete také, jak se pivo vaří nebo jak jej správně skladovat. Nechybí ani stručný výlet do historie piva a tipy, jak uspořádat degustační párty. Knížečka Vše, co by měl vědět každý milovník piva vám tak poskytne návod, jak se stát skutečným pivním snobem.   

Nahlédněte do bezedného světa tohoto lákavého moku a pořiďte si příručku Vše, co by měl vědět každý milovník piva ještě dnes a ohromte své přátele svými nově nabytými pivními znalostmi.

Tak tedy na zdraví a do dna!

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.