Poetický podzim: Malá kniha života Chalíla Džibrána

Poetický podzim: Malá kniha života Chalíla Džibrána

Pro všechny zasněné duše jsme si přichystali sbírku básní v próze, bajek, aforismů a podobenství Malá kniha života Chalíla Džibrána. Nádherné lyrické příběhy slavného básníka Chalíla Džibrána vám do sychravého podzimu vnesou náruč hřejivé poetiky.

Dle žebříčků je libanonsko-americký básník Chalíl Džibrán třetím nejprodávanějším básníkem všech dob, hned po Shakespearovi a Lao-c’. Jeho krásná slova můžete často nalézt na přáníčkách, svatebních pozvánkách, motivační literatuře a inspirativních obrazech. Ve sbírce lyrických příběhů Malá kniha života Chalíla Džibrána objevíte moudra o životě, přírodě a vesmíru. V knize najdete části jako například Naslouchání životu přírody, Krása a píseň života a Lidská cesta života, v nichž zaznívá Chalílův hlas plný lásky, radosti a moudrosti. Malá kniha života Chalíla Džibrána je tak ideální četbou pro každé období lidského života.

Prozařte si temné podzimní dny laskavým světlem četbou příběhů, jež vás přimějí k zamyšlení a příjemnému rozjímání. Odpoutejte se od každodenní reality trochou poezie a krásných slov. Malá kniha života Chalíla Džibrána je tady právě pro vás.

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.