Pozvánka na autogramiádu spisovatelky Jany Vagner

Pozvánka na autogramiádu spisovatelky Jany Vagner

Známá ruská spisovatelka Jana Vagner zamíří do České republiky, aby čtenářům představila svůj nový detektivní psychologický román Spoluviníci. Fanoušci se s ní budou moci setkat v Praze či v Brně.

Jana Vagner, uznávaná ruská spisovatelka s českými kořeny, v rámci propagace své nové knihy Spoluviníci navštíví také Českou republiku. Čtenáři se s ní budou moci setkat 25. 9. v Brně v knihkupectví Knihy Dobrovský – Joštova, kde od 17:00 proběhne autorské čtení a následná autogramiáda. 27. 9. poté proběhne akce v Praze v knihkupectví Knihy Dobrovský Praha – Arkády Pankrác, kde se fanoušci budou moci s Janou Vagner setkat od 17:00. I zde na všechny čeká autorské čtení a autogramiáda. V rámci druhého ročníku festivalu moderní ruské kinematografie Nový ruský film, který probíhá po celé České republice od 27. září do 20. října, Jana Vagner vystoupí jako čestný host festivalu. Čtenáři se s ní mohou setkat 28. 9.Praze v Kině Dlabačov, kde proběhne prezentace její nové knihy. 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci setkat se s autorkou vynikajícího psychologického dramatu Spoluviníci! Zváni jsou všichni milovníci skvělé světové literatury. 

Časy a místa konání akcí: 

25. 9. 2019 Brno – knihkupectví Knihy Dobrovský Brno – Joštova – od 17:00

27. 9. 2019 Praha – knihkupectví Knihy Dobrovský Praha – Arkády Pankrác – od 17:00

28. 9. 2019 PrahaKino Dlabačov – Jana Vagner vystoupí na filmovém festivalu Novy ruský film od 12:00

Zarezervujte si místo (Brno 25. 9.)

Zarezervujte si místo (Praha 27. 9.)

Kdo je Jana Vagner?

Jana Vagner se narodila v roce 1973 v Moskvě ve dvojjazyčné rodině. „Vagner“ odkazuje na příjmení její české matky, která v 60. letech odjela studovat do Sovětského svazu. Jana Vagner vystudovala Ruskou státní humanitní univerzitu, pracovala jako překladatelka z angličtiny a moderátorka v rádiu a více než deset let se věnovala dopravní logistice, díky čemuž procestovala Afriku, Evropu i Latinskou Ameriku. Žije nedaleko Moskvy s manželem, synem a psy.

Její nejnovější kniha Spoluviníci je román překračující žánry. Je to thriller, v němž se každý bojí především sám sebe. Detektivka, v níž není až tak důležité, kdo je vrahem. Psychologické drama, v němž staré křivdy vyplouvají na povrch a hlavní hrdinové odhalují svá nejtemnější tajemství. Čtenář se dozvídá o propletenosti vztahů mezi jednotlivými účastníky příběhu, v němž jsou všichni podezřelí z vraždy. Děj knihy se odehrává v České republice.

Nemáte ještě knihu Jany Vagner Spoluviníci? Pořiďte si ji na našem e-shopu za skvělou cenu!

 

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.