Pozvánka na autorské čtení z nového fantasy románu Tvůrce osudu

Pozvánka na autorské čtení z nového fantasy románu Tvůrce osudu

V rámci celostátní akce Týden knihoven 2019 proběhne 3. října od 18:00 v Městské knihovně Ústí nad Orlicí prezentace knižní novinky Tvůrce osudu. Fanoušci fantasy literatury se mohou těšit nejen na autorské čtení, povídání o knize a autogramiádu, ale také na nevšední zážitky z prostředí redakce nakladatelství.

Máte rádi fantasy literaturu a zároveň vás zajímá, jaké to může být pracovat v redakci knižního nakladatelství? Přijďte 3. října do městské knihovny v Ústí nad Orlicí a od 18:00 se zúčastněte autorského čtení z nového bestselleru Tvůrce osudu nadějné mladé autorky fantasy románů Alice Shy.

Alice Shy, spisovatelka a redaktorka v jedné osobě, přijde povyprávět o své vlastní tvorbě a podělí se s vámi o zážitky z nakladatelství. Přijďte si poslechnout nejen autorské čtení z nové knihy Tvůrce osudu, ale také perly z redakčního prostředí. Nenechte si ujít zajímavosti ze zákulisí redakční práce, které se nikde jinde nedozvíte!

Román Tvůrce osudu bude k zakoupení na místě za akční cenu. Autorka vám knihu také s radostí podepíše!

 

Místo a datum konání akce:

Čtvrtek 3. 10. 2019Městská knihovna Ústí nad Orlicíod 18:00 proběhne v rámci celostátní akce Týden knihoven 2019 čtení z nového fantasy románu Tvůrce osudu. Akce je určena pro mladé příznivce fantasy ve věkové kategorii 15+.

Městská knihovna Ústí nad Orlicí
Příkopy 376
562 01 Ústí nad Orlicí

www.knihovna-uo.cz