Pozvánka na křest Tvůrce osudu

Pozvánka na křest Tvůrce osudu

KNIHY FENIX pořádají 24. října v kavárně pražského kina Dlabačov křest fantasy románu Tvůrce osudu. Všichni milovníci fantasy literatury jsou srdečně zváni. Těšit se můžete na setkání s autorkou, autorské čtení a autogramiádu.

Ve čtvrtek 24. října se od 18:00Praze v kavárně Kina Dlabačov uskuteční křest nového fantasy románu Tvůrce osudu mladé nadějné české spisovatelky Alice Shy. Přijďte podpořit novu knihu určenou pro všechny milovníky temných příběhů plných nečekaných zvratů, zrady, posedlosti, bezmoci, ale i naděje na nové lepší zítřky, na nový osud. Chybět nebude dobré pití, skvělá nálada a příjemná společnost. Součástí programu bude autorské čtení i následná autogramiáda. Setkat se budete moci nejen s Alicí Shy, ale také s nakladatelským týmem.

 

Kniha bude k zakoupení na místě za akční cenu.

Těšíme se na vaši účast!

 

Čas a místo konání akce:

24. 10. 2019, Praha – Kino Dlabačov – od 18:00

Kino Dlabačov

Bělohorská 24

169 01 Praha 6

 

Kdo je Alice Shy?

Alice Shy, vlastním jménem Alice Šajtarová, pochází z malého moravského městečka Příbor, rodiště slavného Sigmunda Freuda. Možná za to mohl právě duch tohoto světoznámého zakladatele psychoanalýzy, jenž se ukrývá ve starobylých příborských zákoutích, že Alice už od malička ráda vymýšlela a psala příběhy, které se zabývaly temnými zákoutími lidských myslí. Absolventka bývalé Literární akademie Josefa Škvoreckého má ve svém šuplíku ukryto ještě mnoho dalších knih i nápadů. Tvůrce osudu je její prozaickou prvotinou a zároveň prvním dílem dráždivé fantasy ságy.

Více informací o autorce a o knize na www.aliceshy.cz.

Dejte všem svým přátelům na Facebooku vědět, že přijdete: Pozvánka na křest knihy Tvůrce osudu

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.