Velká zářijová novinka: Psychologický román Spoluviníci

Velká zářijová novinka: Psychologický román Spoluviníci

Do knihkupectví míří nová kniha Jany Vagner, známé ruské autorky s českými kořeny. Pořiďte si v našem e-shopu její nejnovější román Spoluviníci a ponořte se do příběhu mrazivějšího než zasněžené vrcholky českých hor.

Milujete psychologická dramata s prvky thrilleru či detailně propracovanou detektivku, kdy pachatelem může být úplně každý? Pokud ano, rozhodně byste si neměli nechat ujít vynikající psychologický román Jany Vagner Spoluviníci.

Zjistěte, co všechno se může stát, když se parta přátel z Ruska vypraví na dovolenou do zasněžených českých hor, aby si odpočinula v příjemném horském hotelu u hořícího krbu a se sklenkou něčeho pořádného na zahřátí. Sledujte, jak je možné, že se z kamarádů, kteří se znají snad celou věčnost, mohou během jediného dne stát podezřelí z vraždy. Jana Vagner, uznávaná ruská spisovatelka s českými kořeny, rozehrává na stránkách svého románu mrazivé drama, v němž si hlavní hrdinové musí navzájem pohlédnout do tváře a přiznat pravdu. Rozpleťte klubko vztahů, které jednotlivé postavy poutá k sobě, a pokuste se nalézt motiv všech aktérů. Odhalte, jaké temné stíny se skrývají v minulosti našich přátel a zda jejich přátelství přetrvá až do konce.

Kupte si v našem e-shopu strhující román Spoluviníci za bezkonkurenční cenu. Zaručujeme vám jedinečný čtenářský zážitek!

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.