Vážení zakazníci s platností od 16.3. byla dočasně zrušena možnost osobního odběru. Zároveň upozorňujeme, že služba Zásilkovny funguje v omezeném režimu. Je třeba si předem ověřit, zda je vámi požadované výdejní místo otevřené. V neposlední řadě upozorňujeme, že všechny pobočky zásilkovny přestaly přijímat platby v hotovosti!

Žhavá zářijová novinka: Tvůrce osudu

Žhavá zářijová novinka: Tvůrce osudu

Společně se začátkem školního roku vstupuje do knihkupectví netrpělivě očekávaná novinka našeho nakladatelství. KNIHY FENIX představují Tvůrce osudu – jedinečnou knihu pro všechny milovníky temné fantastiky. Nyní na našem e-shopu za top cenu! 

Máte rádi skvěle napsané fantasy plné drásavých tajemství, zrady, posedlosti, bezpomoci, ale i nečekaných zvratů a životadárné naděje na nové a snad i lepší zítřky? Chtěli byste se dozvědět, zdali je možné vzít osud do vlastních rukou, i když máte pocit, že proti němu nelze bojovat? A jaké může být mít schopnost nahlédnout lidem do myslí?

Přečtěte si Tvůrce osudu, fantasy román talentované české autorky Alice Shy, a zjistěte odpovědi na tyto otázky. Čelte společně s hlavním hrdinou, chlapcem, který je nadaný uměním odhalit skrytá zákoutí lidských myslí, neznámému cizinci, jenž ho jednoho dne navštíví. Vyhoví chlapec šílené žádosti neznámého, nebo se se svým děsivým pronásledovatelem pustí do křížku? Poodkryjte závoj tajemství, který obestírá hlavního hrdinu, a zjistěte, co doopravdy ukrývají jeho vzpomínky. Ponořte se do příběhu nabitého fantazií. Zaručujeme vám, že knihu Tvůrce osudu neodložíte, dokud ji nepřečtete až do poslední stránky.

Pokud jste fanoušek kvalitní fantasy, Tvůrce osudu by rozhodně neměl chybět ve vaší knihovně. Neudělejte tedy osudovou chybu a pořiďte si knihu na našem e-shopu za bezkonkurenční cenu!

Více informací o knize a ukázka první kapitoly na stránkách: www.aliceshy.cz