Zpestřete si podzim lahodnými mexickými recepty!

Zpestřete si podzim lahodnými mexickými recepty!

Hledáte inspiraci na chutné víkendové obědy pro celou rodinu či byste rádi uspořádali párty pro své přátele, ale nevíte, co servírovat? Nudí vás jíst dokola stále to samé? Vyzkoušejte naši novou kuchařku Tacos miluje každý a rozhodně nebudete litovat.

Že nevíte, co tacos jsou? Bojíte se, že budou recepty složité? Není třeba mít žádné obavy.

Tacos jsou jednoduché pokrmy, které pocházejí z Mexika. Jedná se o tortilly s rozličnými náplněmi, které jsou doladěné skvěle vychucenými salsami. Tato lahodná a hlavně jednoduchá jídla se hodí nejen k víkendovému obědu pro celou rodinu, ale také na párty pro přátele. Pohodový rodinný oběd můžete doplnit sladkými dezerty z tortill plněných čokoládou a jahodami a párty zase bezvadným výběrem alkoholických i nealkoholických mexických koktejlů. Ať už tedy budete vařit pro své blízké, nebo partu kamarádů, s naší kuchařkou Tacos miluje každý vykouzlíte dokonalou mexickou hostinu.

Co v kuchařce Tacos miluje každý naleznete? Úžasné mexické lahůdky a předkrmy, jako je dekadentní avokádo v pivním těstíčku či zdravé avokádo plněné krevetami. Nechybí ani snídaňové tacos pro celou rodinu. Vyzkoušejte třeba tacos se šunkou a vejci! Těšit se můžete na široký výběr masových tacos, jako jsou například tacos s vepřovým masem a ananasem nebo netradiční burger tacos. Nad bohatým výběrem tacos s rybami a mořskými plody se vám budou dozajista sbíhat sliny. Kuchařka nezapomíná ani na vegetariány či milovníky zeleniny, kterým k ochutnání nabízí vynikající tacos s grilovanou dýní, tacos s pikantní čočkou a další lahodné náplně. Své mlsné jazýčky můžete na závěr uspokojit sladkými variacemi těchto skvělých mexických tortillových dobrot. Samozřejmě na vás čeká také velký výběr sals, omáček a vynikajících příloh.

Kupte si kuchařku Tacos miluje každý a prozařte si temné podzimní dny novými jiskrnými chutěmi a barvami Mexika.  

Naše tipy

Představujeme Vám knížky, které zaujaly i nás jako vášnivé čtenáře.